معرفی ابزار انبر

معرفی ابزارآلات برقی و شارژی

آشنایی با ابزار صنعتی عمومی

معرفی ابزارهای صنعتی و کارگاهی

راهنمای خرید و فروش ابزار های صنعتی، کارگاهی و خانگی

پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
اطلاعات عمومی

معرفی ابزار انبر

در این نوشتار می خواهیم به معرفی ابزار انبر بپردازیم و انواع مختلف آن را ذکر کنیم. از ابزار انبردر امور مختلفی مانند تعمیرات منزل و برای باز و بسته کردن پیچ و مهره، برای خارج کردن میخ ها از درون دیوار و چوب، برای فرم دهی به سیم ها و سایر امور دیگر استفاده می شود. همچنین به بیان انواع مختلف انبر پرداخته و در مورد هر یک به صورت مختصر توضیح می دهیم.

1 ماه قبل
اطلاعات عمومی

معرفی ابزارآلات برقی و شارژی

در این نوشتار به معرفی ابزارآلات برقی و شارژی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، می پردازیم. ابزار هایی همچون بتن کن، دریل، پیچ گوشتی برقی، اره عمود بر، پولیش برقی، دستگاه جوش، اره افقی بر، بالابر برقی، جارو برقی صنعتی و … جزو ابزارآلات برقی محسوب می شوند که در ادامه به معرفی انواع مختلف این ابزار ها می پردازیم.

2 ماه قبل
اطلاعات عمومی

آشنایی با ابزار صنعتی عمومی

در این نوشتار به معرفی ابزار صنعتی عمومی پرداخته و بیان می کنیم که ابزار های صنعتی عمومی به ابزار هایی گفته می شود که در هر کارگاهی باید وجود داشته باشد و منحصر به شغل و یا کارگاه خاصی نیستند. از آن میان می توان به ابزار هایی همچون آچار بکس، آچار رینگی، انبر قفلی، چکش، آچار تخت، انبردست و … اشاره نمود. در ادامه به توضیح مختصر هر یک از موارد بالا می پردازیم.

2 ماه قبل
اطلاعات عمومی

معرفی ابزارهای صنعتی و کارگاهی

در زیر به بیان لیستی از ابزار های مورد نیاز در صنایع و کارگاه های مختلف می پردازیم. استفاده از ابزار با کیفیت و مرغوب باعث بالاتر شدن بهره وری و سرعت کار می شود. از مهم ترین ابزار های صنعتی مورد استفاده در کارگاه ها می توان پیچ های حرفه ای، انواع آچار، پیچ گوشتی و انواع انبر اشاره کرد.

3 ماه قبل
اطلاعات عمومی

راهنمای خرید و فروش ابزار های صنعتی، کارگاهی و خانگی

در این نوشتار می خواهیم به معرفی ابزار های صنعتی، کارگاهی و خانگی بپردازیم. گاهی برای خرید و فروش ابزار نیاز به شناخت انواع مختلف ابزار ها داریم که در ادامه به انواع مختلف آن از جمله ابزارهای برقی، شارژی، بادی، اندازه گیری، باغبانی، دستی، نجاری و … می پردازیم.

3 ماه قبل
اطلاعات عمومی

معرفی ابزار صنعتی مورد استفاده در منزل

در این نوشتار می خواهیم به معرفی ابزار صنعتی مورد استفاده در منزل که باید در جعبه ی ابزار نگهداری شود بپردازیم. در میان ابزار های صنعتی می توان به مواردی همچون پیچ گوشتی، آچار فرانسه، چکش، دریل برقی، انبر، متر، اره، کاتر و … پرداخت که هر یک از این موارد را به صورت مختصر مورد بررسی قرار می دهیم.

3 ماه قبل
اطلاعات عمومی

نکاتی در مورد ابزار صنعتی پیچ گوشتی شارژی

در این نوشتار به بررسی ابزار صنعتی پیچ گوشتی شارژی می پردازیم. این ابزار مزایایی دارد که می توان به مواردی همچون حمل و جابه جایی آسان، امکان استفاده از آن در هر شرایطی، ایمنی بالا و صرفه جویی در زمان و انرژی و سهولت کار اشاره کرد . همچنین در هنگام خرید این ابزار صنعتی باید به نکاتی توجه نمود که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است.

4 ماه قبل
اطلاعات عمومی

معرفی ابزارآلات ایمنی

در این نوشتار به معرفی ابزارآلات ایمنی پرداخته و انواع آن را بیان می کنیم. در معرفی ابزارآلات ایمنی می توان به مواردی همچون لباس کار، کلاه ایمنی، عینک ایمنی، گوشی ایمنی، شیلد محافظ صورت، کفش ایمنی و دستکش ایمنی اشاره کرد و در مورد هر یک به اختصار توضیح داده شده است.

4 ماه قبل
اطلاعات عمومی

آشنایی با ابزارآلات ایمنی

در متن زیر ابتدا به اهمیت استفاده از ابزارآلات در مشاغل و کسب و کار های مختلف می پردازیم و بیان می کنیم که ابزار ها باعث سهولت در کارها شده اند و سپس انواع ابزار ها را بیان می کنیم. همچنین به معرفی ابزارآلات ایمنی پرداخته و انواع آن را بیان می کنیم. ابزار های ایمنی سبب بالاتر رفتن ضریب امنیت در مشاغل می شود.

4 ماه قبل
اطلاعات عمومی

معرفی چند ابزار نجاری

در این نوشتار می خواهیم به بررسی ابزار هایی که برای یک کارگاه نجاری مورد نیاز است بپردازیم. در این نوشتار چند ابزار اولیه و مهم مورد نیاز یک کارگاه نجاری را بیان کرده و به توضیح هر یک می پردازیم. این ابزار ها شامل اره نواری، دستگاه رنده میزی،ابزار سه کاره نجاری، گندگی، اره میزی و کمپرسور هوا هستند.

5 ماه قبل
1 2